מדיניות משלוחים

בפניך עומדות מספר דרכים לביצוע השליחות :

  • משלוח עד הבית – עד 7 ימי עסקים ממועד קבלת ההזמנה. בתוספת 35 ₪ דמי משלוח. (ברירת המחדל)
  • משלוח חינם – ע"י סימון אופציה זו, אשר תיפתח בתהליך ההזמנה (בסל הקניות) בכל קניה בסך 249 ש"ח ומעלה.
  • איסוף עצמי – מחנות הדגל: מדאו אקו-שיק, רח' רבי פנחס 13, שוק הפשפשים, יפו. טל' 03-5346342

פירוט אופני שליחת המוצרים :

דואר רשום

שירות משלוח דואר רשום יתבצע ע"י דואר ישראל. המשלוח ייצא תוך 5 ימי עסקים ויימסר ללקוח תוך 10-21 ימי עסקים בהתאם בכפוף למדיניות וימי העבודה של שירות הדואר הנ"ל. תנאי רשות הדואר (או של כל גוף אחר באמצעותו תבוצע האספקה) יחולו על כל אספקה של מוצר באמצעות האתר, ויחייבו כל לקוח. המשלוח יגיע לתיבת הדואר שברשות הלקוח לפי הפרטים שמסר ואופני המסירה של הלקוח. במידה והלקוח מעוניין לקבל מספר דואר רשום למעקב אחר סטטוס המשלוח בדואר, עליו לפנות אל החנות בבקשה contact@madeo.co.il ובסמוך למועד ביצוע ההזמנה במייל:

משלוח עד הבית –

שירות משלוחים ע"י שליח לכתובת היעד אותה הגדיר הלקוח בהזמנתו. המשלוח יימסר ליעדו תוך 7 ימי עסקים מיום קבלת ההזמנה באתר ופדיון התשלום. המשלוח מבוצע לכל יישובי ישראל (בעלי נגישות תקינה).
השליח ימסור את המשלוח ישירות ללקוח או בא כוחו, בתיאום מראש בהודעת מסרון טקסט (סמס). במידה והלקוח מעוניין לקבל את המשלוח לכתובת אחרת מהכתובת שהגדיר בהזמנה ככתובת מגוריו, באחריות הלקוח למלא את פרטי כתובת המשלוח המלאה והמדויקת בתהליך ההזמנה בחלון המיועד לכך, קרי : "משלוח לכתובת אחרת ?"

משלוח חינם –

שירות משלוחים ניתן בחינם בכל קנייה בחנות האונליין באתר זה בלבד, בסכום קנייה בסך 249 ש"ח ומעלה. המשלוח יתבצע חינם.
על מנת להנות משירות משלוח חינם על הלקוח לבחור ולסמן את אופציה זו בסל הקניות (בתהליך ההזמנה). אופציה זו תפתח בסל הקניות בכל קנייה בסכום הנ"ל, ובאחריות הלקוח לבחור לסמן אותה על מנת לקבלה.

איסוף עצמי –

קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא עלות משלוח, תוך הגעה לחנות הדגל שלנו והצגת אישור ההזמנה שהתקבל באי-מייל.
על הלקוח להתקשר לחנות לאחר הזמנת המוצר ולתאם את איסופו. איסוף החבילה החל מיום למחרת בשעה 17:00 מחנות הדגל של מדאו אקו-שיק – רח' רבי פנחס 13, שוק הפשפשים, יפו. טלפון: 03-5346342

משלוחים לחו"ל (מחוץ לשטח ישראל) –

שירות המשלוחים באתר הנו לישראל בלבד, בשטח ישראל ולא כולל ישובים מעבר לקו הירוק.
במידת העניין לביצוע הזמנה עם שילוח לחו"ל, יהיה על הלקוח להוסיף את עלות המשלוח בהתאם לעלויות השילוח לכתובת היעד שלו.
ההזמנה תכנס לתוקף רק לאחר קבלת השלמת התשלום הנוסף בעבור השילוח הנ"ל. לבירור עלות אופציית משלוח זו פנה אלינו בטלפון: 03-5346342 או באמצעות טופס פנייה זה

מדאו אקו-שיק שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולעדכן את אפשרויות ועלויות המשלוחים, מעת לעת.

  • ניתן להחליף מוצר עד חודש מיום הקנייה בצירוף חשבונית קנייה. יש לשלוח את המוצר אלינו בדואר או להגיע לחנות ולקבל מוצר אחר במקום.
  • במקרה של משלוח חוזר יתבצע חיוב של דמי המשלוח.
  • החזר כספי יתקבל עד 14 יום מיום קבלת המוצר למוכר (לא כולל דמי המשלוח) ולמעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.
  • ניתן להחליף מוצר עד חודש מיום הקנייה בצירוף חשבונית קנייה. יש לשלוח את המוצר אלינו בדואר או להגיע לחנות ולקבל מוצר אחר במקום.
  • במקרה של משלוח חוזר יתבצע חיוב של דמי המשלוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *