תקנון האתר

תקנון ותנאי השימוש בחנות האתר

הקנייה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. כל המבצע פעולת רכישה באתר מצהיר כי קרא והבין את תקנון האתר וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה נגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הנוגעות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון זה.

הזמנת מוצרים

אנו עושים את מיטב מאמצנו על מנת שהמוצרים המוצעים למכירה ימצאו במלאי חברתנו. אולם, במידה והמוצרים שהזמנת חסרים, תשלח אליך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. תוצע לך אפשרות רכישה אחרת, אך אם לא תחפוץ בכך הזמנתך תתבטל וכספך יוחזר אליך במלואו.

אופן ביצוע ההזמנה

לאחר ביצוע ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך. אישור זה אינו מחייב לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.

לאחר סיום חיוב כרטיסך ע”י חברת paypal או פלא-פיי, תקבל אישור על חיוב כרטיסך.

יש לעבור על ההזמנה כדי להימנע מפרטי זיהוי שגויים, אשר יכולים לשבש את אספקת המוצרים אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחוייב בתשלום דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדוייקים ועדכניים.

אמצעי התשלום

באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי חברת paypal או פלא-פיי(ויזה, מאסטר כארד, אמריקן אקספרס).
שליחת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת paypal על תקינות העסקה.

במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי יקבל המזמין הודעה מתאימה מחברת הסליקה. לחילופין, ניתנת האפשרות לבצע קנייה טלפונית באמצעות כרטיס אשראי למול חברתנו. ניתן לפנות אלינו באמצעות המייל בכתובת: [email protected] ואנו נחזור אליכם.

מדיניות משלוחים ואופני שליחת המוצרים

בפניך עומדות מספר דרכים לביצוע השליחות :

  • משלוח עד הבית – עד 7 ימי עסקים ממועד קבלת ההזמנה. בתוספת 35 ₪ דמי משלוח. (ברירת המחדל)
  • משלוח חינם – ע”י סימון אופציה זו, אשר תיפתח בתהליך ההזמנה (בסל הקניות) בכל קניה מ- 299 ש”ח ומעלה.
  • איסוף עצמי – מחנות הדגל: מדאו אקו-שיק, רח’ רבי פנחס 13, שוק הפשפשים, יפו. טל’ 03-5346342

פירוט תנאי האפשרויות הנ”ל בכפוף לפרטים בדף מדינויות משלוחים והחזרות באתר – בקישור זה.

מדאו אקו-שיק שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולעדכן את אפשרויות ועלויות המשלוחים, מעת לעת.

ביטול עסקה

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית. עבור מוצרים אלה תקבל זיכוי כספי, בניכוי דמי הובלה, כקבוע בחוק הגנת הצרכן. וזאת בתנאי לשליחת הודעה בכתב לדואר אלקטרוני באמצעות דף ‘צור קשר’ או באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת [email protected]

במקרה והמוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

פרטי רוכש המוצרים ואבטחת האתר

בעת ביצוע הזמנה לרכישת מוצרים באמצעות האתר, יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו’ (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לחברה ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההצעה.

פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הרוכש, אך למעט פרטי כרטיס האשראי, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL), המקובל בסחר אלקטרוני, לשרת עליו מתנהל האתר. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט כדרוש על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש. בתשלומים הנעשים באמצעות האינטרנט, הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי ישירות לחברת הסליקה, מבלי שיעברו דרך החברה בשום שלב של הרכישה. ברכישות באמצעות הטלפון הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי לנציג החברה, וזה יזינם ישירות לשרתי חברת הסליקה, מבלי לשמור את הפרטים בידי החברה. החברה משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים שימסור הרוכש (למעט פרטי כרטיס אשראי) לצורך ניתוח מידע סטטיסטי. בכל מקרה כזה, הנתונים לא ייוחסו אישית למבצע הפעולה ולא יזהו אותו בדרך כלשהיא.

החנות תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים של החברה, חידושים באתר, שליחת ניוזלטר, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב, אלא אם יודיע הרוכש בכתב כי אינו מעוניין בכך.

דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי-המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *