אודות מדאו אקו-שיק

Save the World with Style

מה הסיפור שלנו ?

הסיפור של מדאו מתחיל במחשבה שאפשר להיות אופנתיים, אסתטיים ועדכניים ויחד עם זאת לא לפגוע בחברה או בסביבה… אלא להפך, להגדיל את המודעות, להביע את האהבה והאיכפתיות וגם לתמוך בעולם טוב ויפה יותר!

מה הרעיון שלנו ?

הרעיון פשוט : בכל רכישה יומיומית שלנו של תיק, תכשיט, נעליים, בגדים,פריטים לעיצוב הבית וכד’, אנחנו גם בוחרים אם להעלים עין או להיות מודעים ואמיתיים. יש לנו יכולת בחירה בין מוצר שמיוצר תוך פגיעה בסביבה או בייצור שיש בו ניצול אוכלוסיות חלשות (תופעה נרחבת למדי בייצור שאינו מעולם האקו-שיק) לבין פריט שהוא לא פחות עדכני ואופנתי, שמיוצר מחומרים חילופיים שהם ידידותיים לסביבה, אורגניים או אקולוגיים מטבעם… או פריטים שמיוצרים תוך הקפדה על ערכים של סחר הוגן, תמיכה בקהילה, סיוע לאוכלוסיות חלשות וכדומה.

פריטי אקו-שיק הם איכותיים ויש בהם גם יתרונות שימושיים, הם גם לרוב אינם יותר יקרים ואם כולנו נבחר אותם אז תהיה לכך השפעה רחבה יותר על העולם, ובדרך זו גם הנגישות שלהם תגדל.

מתוך רעיון זה הוקמה “מדאו אקו-שיק” אשר מחויבת לעולם יפה וטוב יותר, ולבחינה מדוקדקת וקפדנית של מותגי אקו-שיק, אותם אנו מייבאים ומשווקים בישראל.

Feel the Eco  Enjoy the Chic                     

איפה תמצאו אותנו ?

חנות האונליין – כייבואנית ומשווקת בתחום מותגי אקו-שיק, חנות האונליין הוקמה במטרה להנגיש את עולם האקו-שיק ומבחר הפריטים לכל קהל הצרכנים בישראל, ולאפשר עדכון שוטף של פריטים חדשים, מבצעים ועוד. כאן נהנה קהל לקוחותינו מרכישה נוחה וידידותית עם שירות הזמנות מאובטח ושירות משלוחים מהיר ואמין, הכולל גם אפשרויות משלוח עם שליח עד בית הלקוח, לכל היישובים בישראל. חנות הדגל – החנות מציעה חווית אקו-שיק, המשלבת מגוון עשיר של פריטי עיצוב לבית ופריטי אופנה לנשים כמו גם פריטים יחודיים לגברים וילדים.

נשמח לארח אתכן ואתכם, בעולם האקו-שיק של מדאו :

רחוב רבי פנחס 13, שוק הפשפשים יפו. טל: 03-5346342.

בנוסף, מבחר מותגי אקו-שיק בייבוא בלעדי שלנו, נמכרים בחנויות נבחרות ברחבי הארץ. לבירורים פנו אלינו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *