חברי מועדון? נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

משקפי שמש

משקפי השמש הידידותיים לסביבה של המותג הספרדי PARAFINA עשויים מ- 100% חומרים ממוחזרים כמו בקבוקי פלסטיק, צמיגים ופחיות שתייה.
העדשות שלהן בעלות הגנה מירבית מקרינה UV400, קטגוריה 3 והן מקוטבות (POLARIZED) המפחיתות בוהק וסנוור.
מגוון עיצובים עכשוויים בדגמי יוניסקס המתאימים לגברים ולנשים


הגנה מעולה מהשמש: משקפיים לנשים ולגברים עם ערך סביבתי מוסף

בארצנו שטופת השמש משקפי שמש איכותיות הן בגדר חובה, כמעט בכל עונות השנה, וכולנו מחזיקים לכל הפחות זוג אחד. למי שרוצה לדעת כיצד בוחרים משקפיים לנשים ואיך אפשר להעניק לקניה ערך מוסף, כדאי להמשיך ולקרוא הלאה.

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים משקפי שמש?

בבחירת משקפי שמש ישנם מספר קווים מנחים, חלק מוכרים יותר וחלקם פחות:

איכות העדשות- חשוב לבחור משקפי שמש איכותיות שישמרו על בריאות העיניים ושיגנו כנגד קרינת השמש. לשם כך העדיפו משקפיים עם עדשות פולרואיד מקטבות המקטינות סנוור ובוהק, עם ניגודיות טובה והפחתה של מתח אופטי, המעניקות ראיה יותר ברורה, נעימה ולא מאומצת.

התאמה לתווי פנים- בשוק מוצע מבחר עשיר של משקפי שמש איכותיים בשלל גדלים, צורות, עיצובים וגוונים. כדי לזכות בפריט שיחמיא לכם יש לבחור בזוג המתאים לצורת תווי הפנים.

מחירים- המחיר של משקפיים איכותיים מתחיל בסביבות ה- 200 ₪, ומחיר מתחת למחיר זה סביר להניח שמציעים מוצר ירוד שלא באמת מגן מהשמש או שומר על העיניים שלכם.

ערך מוסף- אם מלבד איכות הראיה חשוב לכם גם לשמור על איכות הסביבה, באתר שלנו תמצאו משקפי שמש עם עדשות מקטבות שהמסגרות שלהן עשויות מחומרים ממוחזרים.

למה כדאי משקפיים עם מסגרת ממוחזרת?

כולנו מודעים לחשיבותם של משקפי שמש איכותיים המגנים מקרינת שמש, אבל מה שפחות ידוע הוא האפשרות לתרום לאיכות הסביבה בעת קניית זוג חדש. הדבר אפשרי עם משקפי שמש איכותיים בעלי מסגרות ממוחזרות התורמות לשמירה על איכות הסביבה. מדובר במשקפיים של המותג הספרדי המוביל Parafina, המוכר בזכות המשקפיים האופנתיים והאיכותיים שהוא מייצר, עם מסגרת העשויה מחומרי גלם ממוחזרים, עמידים גם בפני מים, גמישים וחזקים.

החומרים הממוחזרים מגיעים למשל ממוצרי פלסטיק שהושלכו למזבלות לא מבוקרות, ושהיו עלולים להגיע לים, וכן מצמיגי גומי, בקבוקי ופחיות שתייה, במבוק אורגני מגידולים ייעודיים ועוד.

ואם לא די בכך, בקניית משקפי שמש של המותג חמישה אחוזים משווי הרכישה מועברים לטובת סיוע לילדים בשכונות עוני בדרום אמריקה.

כל זאת עם מבחר עשיר של משקפיים באיכות גבוהה במיוחד, בעלי עיצוב עכשווי ייחודי, עדשות מקטבות והגנה מהשמש ברמה של UV 400. לכן, כשאתם בוחרוים במשקפי שמש של Parafina תוכלו להרגיש טוב יותר בכל מובן - אישי, סביבתי וחברתי.

כיצד להתאים משקפי שמש למבנה הפנים?

אחרי שהבנתם מדוע כדאי לקנות משקפי שמש איכותיים עם מסגרת ממוחזרת של Parafina, נשאר רק למצוא את הזוג המושלם שמתאים לתוויי הפנים שלכם. בנושא הזה ניתן למצוא הרבה עצות וטיפים מועילים ברשת. למשל, לתווי פנים עגולים יתאימו משקפי שמש עם מעט זווית כלפי מעלה, שיאריכו מעט את מבנה הפנים - כמו דגם Isla שבאתר שלנו. לתווי פנים בצורת יהלום עם סנטר ומצח צרים ועצמות לחיים גבוהות ורחבות, יכולים להתאים משקפי שמש אליפטיים כמו מדגם Salina, ואילו לפנים מרובעות יכולים להתאים משקפיים עגולים עם מסגרות צרות שירככו את תווי הפנים - כמו דגם Huracan.

כמה עולים משקפיים?

מחיר משקפי שמש המוצעות בשוק אינו אחיד והוא עומד בממוצע על מאות שקלים, די דומה לטווח המחירים שאנו מציעים הנע בין 199 ל- 399 ₪. אומנם, בשוק תוכלו גם למצוא משקפי שמש זולים, אפילו במחירים של עשרות שקלים, כמו בתחנות דלק וסופרים, אבל איכותם בהתאם. מנגד, משקפי שמש של מותגים יכולות להאמיר גם לאלפי שקלים, כאשר המחיר משולם עבור מוניטין של המותג יותר מאשר עבור רמה יצאת דופן של איכות.


חזרה לראש הדף>>


תפריט נגישות
Instagram