חברי מועדון? נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

משקפי קריאה

מציג את כל 24 התוצאות

זמנית אזל מהמלאי
Add to Wishlist

משקפי קריאה איכותיים וידידותיים לסביבה

מדאו אקו-שיק לקחה פריט חיוני ובסיסי כמו משקפי קריאה צעד גדול קדימה, והפכה אותו גם לידידותי לסביבה. במאמר הבא נסביר בקצרה מתי צריך משקפי קריאה, מה חשוב לדעת לפני שרוכשים אותן, איך מתאימים משקפיים ואיזה ערך מוסף יש למשקפיים עם מסגרות ממוחזרות.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים משקפי קריאה?

הבנתם שאתם זקוקים למשקפי קריאה? אם כן, חשוב שתזמינו משקפיים עם עדשות איכותיות שגם מסננות קרינה כחולה הנפלטת ממסכים כמו טלוויזיה, מחשב וטאבלט. את איכות העדשות ניתן להבטיח על ידי קניית משקפיים ממקור אמין כחברתנו, המשווקת את המשקפיים האיכותיים של חברת Parafina. בנוסף, לפני שאתם קונים משקפי קריאה און ליין מהאתר שלנו, חשוב להבין איזה מספר דרוש לכם. אם אינכם יודעים מהו, תוכלו לבדוק על ידי התנסות אישית בחנות שלנו שבשוק הפשפשים בתל אביב יפו.

מהו הערך המוסף של המשקפיים שלנו?

בחירה במשקפי קריאה מהאתר שלנו תעניק לכם מוצר איכותי בעל עיצוב עכשווי של המותג הספרדי המוערך Parafina. מדובר במשקפי קריאה לגברים ונשים המוצעים עם עדשות במספרים שונים, ממספר אפס ועד שניים וחצי פלוס, שמסננות קרינה כחולה המזיקה לבריאות העיניים. מעבר לכך, לבחירה במשקפי הראייה האלו יש גם ערך מוסף, בהיותם מוצר ידידותי לסביבה העשוי ממסגרות ממוחזרות מחומרים שונים, כמו בקבוקי פלסטיק, צמיגים ופחיות שתייה. המסגרות מיוצרות על בסיס הליכים מתקדמים המבטיחים קבלת משקפיים נוחים לשימוש עם מסגרות קלות משקל, גמישות, חזקות ועמידות גם בפני מים. יתרה מכך, המותג הספרדי גם דואג להעביר מידי שנה חמישה אחוז מרווחיו לטובת בתי ספר של ילדים ממשפחות מצוקה ומיעוטי יכולת בדרום אמריקה. כך אתם גם זוכים במשקפי ראיה איכותיים, אופנתיים, נוחים לשימוש ועמידים לאורך זמן, וגם תורמים לחברה ולאיכות הסביבה.

מתי מחליטים לרכוש משקפי קריאה בפעם הראשונה?

צריך משקפי קריאה כאשר חווים קושי בהתמקדות בקריאת תוכן כתוב, בין אם הוא מודפס או מוצג על גבי מסך. הקושי מתבטא בחוסר יכולת של העיניים להתמקד בטקסט ולראותו באופן ברור, ובצורך להתרחק כדי להתמקד במה שכתוב. חשוב לציין כי הדבר יכול להתרחש בכל גיל ובייחוד הוא נפוץ מגיל ארבעים בו מתחילה ירידה טבעית של איכות הראייה.

את המספר המתאים ניתן דעת על ידי בדיקה של אופטומטריסט, אך אם אין סיבוכים נוספים בראיה גם אפשר לדעת את מספר עדשות המשקפיים פשוט על ידי בחינה עצמית. כלומר, על ידי הרכבת משקפיים עם מספרים שונים ממספר נמוך ומעלה, ומציאת המספר המתאים שמאפשר לראות ולקרוא היטב וללא מאמץ. יש לזכור כי מספרי משקפיים נוטים לגדול עם הזמן, ובמידה שהעדשות שאתם מרכיבים כבר לא מספיקות הגיע הזמן לבחור בעדשות עם מספר יותר גבוה.

איך להתאים משקפי קריאה אופנתיים?

מלבד מספר מתאים, הבחירה בדגם משקפי קריאה היא עניין אישי. מתוך מגוון העשיר של משקפי קריאה מבית המותג הספרדיParafina כל אחד ואחת יכולים למצוא מסגרת מועדפת שמתאימה לתווי הפנים וגוון העור, וגם משקפת את האישיות, ההעדפות והטעם האישי. למשל, תוכלו למצוא משקפי קריאה מדגם Sena או מדגם Volga, לבחור מסגרות משקפיים בגוונים של שחור, ירוק, צהוב, מנומר, חום כהה או בהיר, תכלת, ורוד ועוד.

מה המחיר של משקפי קריאה?

אחרי שהבנתם, כל מה שצריך נשאר רק לדבר על המחיר. מחירי משקפי קריאה משתנים בין המותגים השונים בהתאם לאיכות העדשה והמסגרת של המוצר, והמוניטין של החברות המשווקות ומייצרות את המשקפיים. באתר שלנו מוצע עבור משקפי קריאה מחיר אחיד, הוגן ותחרותי, העומד על 159 ₪ בלבד.


חזרה לראש הדף>>


תפריט נגישות
Instagram