חברי מועדון? נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

כובעי קיץ

מציג את כל 23 התוצאותכובעי רפיה טבעיים ויפים

אנו חיים במדינה ים תיכונית שטופת שמש וחמה, וברור שחשוב לנו להגן על הגוף מקרינת השמש. מאז ומעולם בולט מקומו של הכובע, המוצע בשוק בשלל דגמים אופנתיים, ועל הסוגים היותר מיוחדים נמנים כובעי רפיה טבעיים וארוגים בעבודת יד של המותג הצרפתיLe Voyage En Panier .

מה כדאי לדעת על כובעי רפיה?

כובעי רפיה כפי שאנו משווקים מבית המותג הצרפתי Le Voyage En Panier, עשויים מחומר טבעי בר קיימא המופק מזנים מסוימים של דקלים. הדקלים הללו מכונים דקלי רפיה וגדלים בעיקר באיי מדגסקר ובאפריקה המזרחית. למעשה, סיבי הרפיה מופקים מעלי הדלקים והם נחשבים לחומר גלם נדיר ויותר יקר מחומרים אחרים המשמשים לסריגה, כמו צמר או כותנה. מלבד לכובעים, הרפיה משמשת גם להכנת עבודות יד ואומנות נוספות, לקליעה של סלים, לשזירת פרחים ואף להכנת רהיטים.

חשוב לשים לב שיש בשוק שני סוגים של כובעי רפיה: כובע רפיה טבעי וכובע רפיה סינטטי. הרפיה הסינטטית מוכרת גם ממוצרי אריזה כסרטי קישוט בעלי מראה טבעי, וכמובן שמי שרוצה ליהנות מהדבר האמיתי על כל יתרונותיו תבחר בכובע העשוי מרפיה טבעית. יחד עם זאת, זכרו שכובעי רפיה טבעיים אין לשטוף במים ויש לנקותם בעזרת מטלית לחה סחוטה, אחרת הם נוטים לאבד את צורתם.

מה הייחוד של כובעי רפיה טבעיים?

כובעי רפיה המוצעים למכירה באתר שלנו הינם כובעים טבעיים בעבודת יד, המעוצבים על ידי המותג הצרפתי Le Voyage En Panier. הכובעים מיוצרים על ידי נשים מקומיות במדגסקר בטכניקת קרושה עם מסרגה אחת, וצבועים בצבעים טבעיים בעבודת יד. כל הליך הייצור והאספקה של הכובעים מבוסס על חשיבה סביבתית, עם תנאי העסקה מפוקחים ומתוך מטרה לפתח כלכלה הוגנת. המוצר הסופי הינו כובע איכותי, קל משקל ונוח, חזק ועמיד, המספק הגנה טובה כנגד חום וקרינת השמש, בעל חזות ייחודית מרשימה. כובעים אלו מוצעים במגוון עיצובים אופנתיים מחמיאים, מהם כל אחת יכולה לאתר כובע בסגנון, בגודל שוליים ובגוון שמתאימים לה.

איך להתאים כובע רפיה לנשים?

כאמור, מבחר כובעי ברפיה באתר מאפשר לכל אחת למצוא את הכובע המושלם לצרכיה ולטעמה. למשל, ניתן לבחור בכובעי רפיה רכים שאפשר לקפלם ולהכניסם לתיק, או לבחור בכובע רפיה קשיח שאותו יש לשמור בשלמותו ולא לקפלו. חשוב לציין כי הכובעים מגיעים בגודל אחיד אך במידת הצורך ניתן להקטין את היקפם על ידי חוט קשירה שמאפשר התאמה לגודל הראש.

מעבר לכך, בחירת כובע רפיה היא כמובן עניין של העדפה אישית. למשל ניתן לבחור בכובע רפיה גמיש ורך בגוון טבעי עם פס שחור, שניתן לקפל את השוליים שלו וכך לשנות את חזותו. גם ניתן לבחור כובע רפיה מעוצב בצורה של מגבעת קטנה בצבע אדום, בכובע רפיה אפור רחב שוליים שניתן לקפלו ולעצבו בצורות שונות, בכובע מרפיה טבעית המעוצב כמגבעת רחבת שוליים, בכובע עם ראש עגול ושוליים רחבים, ועוד.

כמה עולה כובע רפיה טבעי?

כובע רפיה טבעי הינו מוצר איכות עמיד ומעוצב המבוסס על חומרי גלם נדירים ויקרים, אותו מפיקים במדגסקר בעבודת יד קפדנית במסגרות מפוקחות השמות דגש על כלכלה הוגנת. עבור כובעים אלו אנו מציעים מחיר הוגן המשתנה בין הדגמים השונים שבאתר. יש לציין כי בהיותם כובעים איכותיים, ירוקים ומעוצבים, הם מעולים כמתנה ייחודית ובעלת ערך מוסף.


חזרה לראש הדף >>


תפריט נגישות
Instagram